REKLAMA

Pijany kierowca quada potrącił rowerzystkę z dzieckiem

23-letni mieszkaniec Tarnobrzega, kierujący quadem, potrącił rowerzystkę, która w foteliku na kierownicy przewoziła małe dziecko. Pokrzywdzona oraz jej 14-miesięczny synek trafili do szpitala. Okazało się, że kierowca quada był pijany. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, za swój czyn wkrótce odpowie przed sądem.

Wczoraj przed godz. 21, dyżurny jednostki policji, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na tarnobrzeskim osiedlu Sobów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letni mężczyzna kierujący quadem, wjechał w rowerzystkę, która w foteliku przymocowanyhm do kierownicy roweru, przewoziła 14-miesięczne dziecko.

Policjanci ustalili, że kierowca quada był pijany. Badanie alkomatem wykazało 1,15 promila alkoholu w jego organizmie. 23-latek nie posiadał także aktualnych badań technicznych pojazdu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Pokrzywdzona kobieta oraz jej synek trafili do szpitala w celu ustalenia obrażeń. Postępowanie wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia prowadzi Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.

303-191740

KMP Tarnobrzeg

26-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pijany-kierowca-quada-potracil-rowerzystke-z-dzieckiem-1747