REKLAMA

Pijany kierowca jechał POD PRĄD autostradą A4. Spowodował wypadek! (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE.Przeworscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w nocy, na autostradzie A4. Kierujący fordem transitem, jadąc autostradą pod prąd, zderzył się z samochodem osobowym marki Renault. W wypadku ranny został kierujący renaultem. Sprawca tego zdarzenia był nietrzeźwy. Alkomat wskazał 2 promile w jego organizmie.

1_89

Dzisiaj, po godz.3, na autostradzie A4, na wysokości w miejscowości Gorliczyna, doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem marki Ford Transit, 32-letni obywatel Ukrainy, jechał pod prąd autostradą A4 i zderzył się z prawidłowo jadącym w kierunku Jarosławia, pojazdem marki Renault Megane.

Podczas sprawdzania stanu trzeźwości okazało się, że kierowca forda ma w organizmie 2 promile alkoholu i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Pasażer transita również był nietrzeźwy, alkomat wskazał ponad 1,5 promila w jego organizmie. W wyniku zdarzenia ranny został 23-letni obywatel Ukrainy, kierujący reanaultem.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2_53

KPP Przeworsk


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

2 kromki CHLEBA ŻOŁNIERZOM na KOLACJĘ! Białoruskie „obozy KONCENTRACYJNE”! OSIEROCENI z wojska!

tvPolska


15-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pijany-kierowca-jechal-pod-prad-autostrada-a4-spowodowal-wypadek-zdjecia-8683