REKLAMA

Pijany chciał odjechać z parkingu. Powstrzymał go Ukrainiec

RZESZÓW / PODKARPACIE. Pił alkohol w barze, a następnie chciał wsiąść za kierownicę. Powstrzymał go Ukrainiec, który zastawił swoim autem wyjazd z parkingu. Na miejsce przyjechała policja, zatrzymując awanturnika.

a

foto: archiwum rzeszow24.pl

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17. Policjanci zostali zawiadomieni, że na ulicy Podkarpackiej świadkowie zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę. Próbował on wyjechać samochodem z parkingu sprzed baru. Na miejscu, funkcjonariusze zatrzymali 58-letniego mieszkańca gminy Boguchwała i ustalili przebieg zdarzenia.

Mężczyźnie uniemożliwił dalszą jadę świadek – obywatel Ukrainy, który widział go wcześniej w barze. 58-latek był wyraźnie pod wpływem alkoholu. Kiedy wyszedł z lokalu na parking, wsiadł do opla i próbował odjechać, zgłaszający zablokował go swoim samochodem i odebrał kluczyki. W ujęciu agresywnego mężczyzny pomógł mu obecny na parkingu inny mężczyzna.

Awanturującego się kierowcę opla przekazali policjantom. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie. Agresywny 58-latek znieważył obywatela Ukrainy. Znieważył również policjantów oraz naruszył ich nietykalność cielesną. Ostatecznie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KMP Rzeszów

19-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pijany-chcial-odjechac-z-parkingu-powstrzymal-go-ukrainiec