REKLAMA

Pijany 31-latek uciekał skradzionym motocyklem

KAMIEŃ / PODKARPACIE. Niemal 2,7 promila alkoholu miał w organizmie 31-letni motocyklista. Mężczyzna na widok policyjnego patrolu, zaczął wykonywać niebezpieczne manewry. Został zatrzymany. Okazało się, że motocykl, którym kierował wcześniej ukradł. Mieszkaniec powiatu rzeszowskiego odpowie nie tylko za kierowanie w stanie nietrzeźwości ale również za kradzież włamaniem.


Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 18 w Kamieniu. Policjanci z posterunku, zwrócili uwagę na motocyklistę, który na ich widok zaczął wykonywać niebezpieczne manewry. Policjanci pojechali za nim i w pobliżu jednego ze sklepów zatrzymali kierującego jednośladem. Okazało się, że 31-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego jest pijany. Badanie wykazało u niego niemal 2,7 promila.
– informuje KMP Rzeszów

W trakcie wykonywanych czynności, funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że motocykl może być skradziony. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Jak ustalono, 31-latek włamał się do pomieszczenia gospodarczego na jednej z posesji w Kamieniu i ukradł motocykl marki Yamaha. 31-latek skorzystał z okazji, bo w stacyjce były kluczyki.


Policjanci wyjaśnią teraz szczegółowe okoliczności włamania. Odzyskany motocykl został już zwrócony właścicielowi. 31-latkowi grozi teraz odpowiedzialność zarówno za kierowania w stanie nietrzeźwości jak i kradzież z włamaniem. – 
 informuje KMP Rzeszów


Źródło: KMP Rzeszów

Autor: Amelia Krupik

 

07-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.