REKLAMA

PODKARPACIE. Pijany 28-latek wjechał w dystrybutor paliwa

KROSNO / PODKARPACIE. Blisko trzy promile alkoholu w organizmie miał kierujący hondą, który na stacji paliw uszkodził volkswagena oraz dystrybutor paliwa. 28-letni mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.

W czwartek (11 bm.) po południu, krośnieńscy policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że na stacji paliw przy ulicy Podkarpackiej, doszło do uszkodzenia dystrybutora paliwa oraz osobowego volkswagena przez inny pojazd.

Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że po godzinie 18:00 na stację paliw przy ulicy Podkarpackiej podjechała osobowa honda. 20-letni kierujący zaparkował pojazd obok kompresora i wszedł do budynku stacji. Po chwili 28-letni pasażer hondy przesiadł się na miejsce kierowcy i wykonując manewr cofania uszkodził samochód osobowy marki volkswagen oraz jeden z dystrybutorów.

Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 28-latka, blisko trzy promile alkoholu. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jego 20-letni znajomy był trzeźwy, jednak nie posiadał prawa jazdy.

28-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. O jego przyszłości zadecyduje sąd.

Źródło: KMP Krosno

12-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pijany-28-latek-wjechal-w-dystrybutor-paliwa-1747