REKLAMA

PIJANI KIEROWCY WIOZĄ ŚMIERĆ: 19-letni kierowca był pijany a 22-letni pasażer zginął w wypadku

22-letni pasażer nie przeżył wypadku, do jakiego doszło dziś w nocy w Wilczej Woli w powiecie kolbuszowskim. Samochód, którym kierował 19-latek zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Badanie wykazało, że kierowca audi był pod wpływem alkoholu.

Kilkanaście minut po godz. 3, służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku, jaki wydarzył się na lokalnej drodze w Wilczej Woli (powiat kolbuszowski). Wstępnie ustalono, że kierowca audi stracił panowanie nad samochodem i zjechał z drogi, bokiem uderzając w drzewo. Wskutek uderzenia, 22-letni pasażer audi poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu, 19-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego został ranny, trafił do szpitala. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Urządzenie wykazało, że pił wcześniej alkohol.

Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku, zabezpieczali ślady, które pozwolą wyjaśnić przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

foto: zdjęcie ilustracyjne / archiwum Rzeszow24.pl

foto: zdjęcie ilustracyjne / archiwum Rzeszow24.pl

06-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pijani-kierowcy-wioza-smierc-19-letni-kierowca-byl-pijany-a-22-letni-pasazer-zginal-w-wypadku