REKLAMA

Pijana matka opiekowała się półrocznym dzieckiem. Dziewczynka trafiła do szpitala

RZESZÓW. Dziś po północy policjanci interweniowali w Trzebownisku gdzie nietrzeźwa matka opiekowała się córką. Patrol zawiadomiła załoga pogotowia ratunkowego. Badanie wykazało u niej ponad 1,65 promila alkoholu. Kobieta trafiła do izby wytrzeźwień. Półroczne dziecko zostało zabrane do szpitala.dziecko

Dzisiaj kilka minut po północy policjanci interweniowali w Trzebownisku gdzie nietrzeźwa matka opiekowała się dzieckiem. Na miejscu policjanci zastali załogę pogotowia ratunkowego, która wskazała im kobietę będąca pod wyraźnym wpływem alkoholu. Pod jej opieką znajdowała się półroczna córka. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało u kobiety 1,65 promila alkoholu. Ponieważ na miejscu nie było osoby, która mogłaby przejąć opiekę nad dzieckiem zostało ono przewiezione do szpitala w Rzeszowie.

Nietrzeźwą kobietę z uwagi na jej zachowanie oraz sytuację zagrażającą zdrowiu policjanci izolowali w izbie wytrzeźwień. Teraz wyjaśnią  okoliczności zdarzenia. Jeżeli swoim zachowaniem kobieta  naraziła dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowie grozi jej odpowiedzialność karna. O zdarzeniu zostanie również poinformowany sąd rodzinny.

KWP

27-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pijana-matka-opiekowala-sie-polrocznym-dzieckiem-dziewczynka-trafila-do-szpitala