REKLAMA

Pijana 21-latka za kierownicą BMW uszkodziła trzy samochody

RZESZÓW / PODKARPACIE. 21-latka kierująca bmw uszkodziła trzy samochody zaparkowane wzdłuż ulicy Wincentego Pola. Zatrzymała się dopiero kilkadziesiąt metrów dalej. Wtedy świadkowie odebrali kobiecie kluczyki i wezwali policjantów. Badanie wykazało w jej organizmie 2,8 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj około godz. 1.30 na ul. Wincentego Pola w Rzeszowie. Policjanci ustalili, że kobieta siedząca za kierownicą bmw uszkodziła trzy zaparkowane wzdłuż ulicy samochody. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów zatrzymała się. Kobietę ujęli świadkowie. Ponieważ czuć było od niej alkohol, aby uniemożliwić dalszą jazdę zabrali jej kluczyki i oczekiwali z nią na przyjazd funkcjonariuszy.

Kierującą okazała się 21-letnia mieszkanka Rzeszowa. Badanie wykazało u niej 2,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W związku z tym policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a 21-latka noc spędziła w izbie wytrzeźwień.

Uszkodzone zostały trzy samochody: lexus, fiat i citroen. Na miejscu policjanci wykonali oględziny i wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Kobiecie grozi odpowiedzialność za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Odpowie również za wykroczenie.

zdjęcie poglądowe

Źródło: KMP Rzeszów

03-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pijana-21-latka-za-kierownica-bmw-uszkodzila-trzy-samochody-00e8mc