REKLAMA

Pieszy zginął pod kołami osobowego renaulta. Policja nie wie kim jest zmarły.

RZESZÓW/GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. Wieczorem w Głogowie Małopolskim kierowca samochodu osobowego uderzył w idącego drogą pieszego. Mężczyzna, którego tożsamość ustalają policjanci zginął na miejscu. Jeśli masz jakieś kluczowe informację w tej sprawie zgłoś się na policję.

p

Wczoraj około godziny 20:25 policjanci z wydziału ruchu drogowego interweniowali przy ulicy Sikorskiego w Głogowie Małopolskim, gdzie doszło do potrącenia mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że około godziny 20:00 idący jezdnią nieznany mężczyzna został potrącony przez kierującego renault scenic. 58-letni kierujący, mieszkaniec Głogowa Małopolskiego, jechał od miejscowości Styków w kierunku centrum Głogowa Małopolskiego. W wyniku potrącenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. W chwili wypadku kierujący był trzeźwy.

Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Ustalają również tożsamość potrąconego mężczyzny.

Policjanci wyjaśniający okoliczności wypadku proszą osoby będące  świadkami potrącenia pieszego lub mogące mieć informacje  pomocne w ustaleniu jego tożsamości o kontakt z Referatem ds Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym  Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie uli. Jagiellońska 11, tel. 17/ 858- 3452 lub 17/ 858 3451 pokój nr 4 lub 6, albo pod nr tel. 997.

KWP

11-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pieszy-zginal-pod-kolami-osobowego-renaulta-policja-nie-wie-kim-jest-zmarly