REKLAMA

RZESZÓW: Pieszy potrącony na przystanku przy ulicy Budziwojskiej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Rzeszowie. Kierująca fordem jadąc ulicą Budziwojską straciła panowanie nad samochodem wjechała na chodnik i uderzyła w przystanek, gdzie potrąciła pieszego. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

pieszy_potrącony_1Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19 przy ulicy Budziwojskiej w Rzeszowie.

Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierująca fordem focusem, 27-letnia mieszkanka gminy Tyczyn, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na lewy pas jezdni, a następnie wjechał na chodnik i uderzył w wiatę przystanku autobusowego. W wyniku zdarzenia pieszy przebywający w obrębie przystanku został potrącony. 33-letni mężczyzna został ranny i trafił do szpitala.

Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do wyjaśnienia okoliczności wypadku. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

KMP Rzeszów

05-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pieszy-potracony-na-przystanku-przy-ul-budziwojskiej-zdjecia