REKLAMA

Pierwszy w Polsce klub CityFit w CH Plaza Rzeszów już otwarty (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. 21 lipcaw rzeszowskiej Plazie otwarty został pierwszy w Polsce innowacyjny klub CityFit. Klub czynny jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Znajduje się w nim ponad 150 urządzeń dostosowanych do potrzeb różnych klientów. Klub korzysta z innowacyjnych rozwiązań m.in.  wejścia na podstawie odczytu linii papilarnych.

CH Plaza Rzeszow CityFit (5)

Pierwsi klienci pojawili się w klubie CityFit w CH Plaza Rzeszów już kilka minut po północy. –CityFit to wyjątkowe miejsce w Rzeszowie chcieliśmy więc być jednymi z pierwszych osób, które będą tu ćwiczyć. Godzina może jest późna, ale to doskonały pomysł, aby w Rzeszowie można było poćwiczyć również w nocy. Znam wiele osób, które pracują do późna i na pewno skorzystają z tej oferty – mówili pierwsi klienci CityFit w Plaza Rzeszów. Dodają, że skusiły ich m.in. . nowoczesne urządzenia, które po raz pierwszy pojawiły się w rzeszowskim klubie fitness.

Klienci, którzy zapisali się do rzeszowskiego klubu CityFit przed otwarciem, zapłacą gwarantowane 50 zł/miesięcznie przez rok. Po roku cena członkostwa wyniesie tyle, ile w dniu otwarcia, czyli tylko 60 zł/miesięcznie. Tyle zapłacą też obecnie dołączający klienci i cena ta jest Im gwarantowana tak długo, jak pozostaną członkiem. Do tego klub nie wymaga umowy. Trwa też promocja, w ramach której brak jest opłaty wpisowej.

CityFit w CH Plaza Rzeszów to pierwszy klub sieci, oferujący cenę członkostwa średnio o połowę mniejszą niż inne markowe kluby fitness. Klub przygotowany został tak, aby sprostać wymaganiom zarówno osób, które uprawiają sport zawodowo, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z dbaniem o kondycję fizyczną. Rzeszowski klub oferuje 5 bogato wyposażonych stref: cardio, funkcjonalną, stretchingu i rozgrzewki, maszyn siłowych oraz wolnych ciężarów.

Klub CityFit w CH Plaza Rzeszów jako jedyny w Rzeszowie czynny jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Proponuje swoim klientom nowy koncept w segmencie rynku fitness. Klub wyróżnia się widokiem z panoramą Rzeszowa oraz wygodnym dostępem dla klientów dzięki dużemu parkingowi. Klub CityFit w CH Plaza Rzeszów znajduje się na pierwszym piętrze centrum i zajmuje powierzchnię ponad 1,5 tys. mkw. Korzysta z innowacyjnych rozwiązań, np. aby wejść do CityFit, wystarczy odczyt linii papilarnych, który członek rejestruje przed pierwszych wejściem do klubu w specjalnym kiosku, a karnet można kupić online.

W CityFit w Rzeszowie znajdują się m.in.  rowery stacjonarne Tomahawk, wyposażone w 17-calowe ekrany dotykowe z jakością obrazu HD – pierwsze tego typu urządzenia w klubie fitness w Rzeszowie. Podczas treningu na takim rowerze można wybrać jedną ze 140 interaktywnych tras wiernie odwzorowujących krajobraz, od Alp po bezdroża Kalifornii. W klubie można znaleźć sprzęt m.in. Matrix, Reebok, Tiguar czy nagłośnienie Bose.

W klubie CityFit w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów znajdują się także symulatory chodzenia po schodach, które wymodelują mięśnie nóg i pośladków oraz efektywnie redukują tkankę tłuszczową. Jednocześnie są to urządzenia dla osób chcących wrócić do pełnej sprawności po urazach i kontuzjach. W rzeszowskim klubie pomyślano także o bezpieczeństwie swoich członków. CityFit wyposażony jest w defibrylator elektryczny, ratujący życie w przypadku zawału mięśnia sercowego.

ZDJĘCIA: materiały nadesłane

 

23-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pierwszy-w-polsce-klub-cityfit-w-ch-plaza-rzeszow-juz-otwarty-zdjecia