REKLAMA

Pierwszy w Polsce innowacyjny klub rusza w Rzeszowie!

RZESZÓW. 21 lipca w rzeszowskiej Plazie zostanie otwarty pierwszy w Polsce klub City Fit. Dla Rzeszowian przygotowano z tej okazji wiele rabatów. 

plaza

Otwarcie pierwszego w Polsce CityFit zaplanowano na 21 lipca 2014 r. Jednak już teraz ruszyły zapisy do klubu. Można tego dokonać na stronie internetowej klubu. Każdy, kto zarejestruje się przed otwarciem klubu w CH Plaza Rzeszów przez rok zapłaci tylko 50 zł miesięcznie. Oprócz tego obecnie trwa specjalna promocja – Klienci nie muszą ponosić opłaty wpisowej.

CityFit w CH Plaza Rzeszów znajdować się będzie na pierwszym piętrze centrum i zajmie powierzchnię ponad 1,5 tys. mkw. Klub ten to nowość w Polsce. Korzysta on  z innowacyjnych rozwiązań, np. aby wejść do CityFit, wystarczy odczyt linii papilarnych, którzy członek rejestruje przed pierwszym wejściem do klubu w specjalnym kiosku, a karnet można kupić online.

Znajdą się w nim m.in. rowery stacjonarne, wyposażone w 17-calowe ekrany dotykowe z jakością obrazu HD – pierwsze tego typu urządzenia w klubie fitness w Rzeszowie. Podczas treningu na takim rowerze będzie można wybrać jedną ze 140 interaktywnych tras wiernie odwzorowujących krajobraz, od Alp po bezdroża Kalifornii. W czasie treningu wirtualny trener będzie mówić, kiedy pedałować szybciej, kiedy wolniej – bo trasa prowadzi pod górę. Jako pierwsza sieć w kraju CityFit planuje wprowadzić na szeroką skalę również technologię MyRide+, która pozwoli na rowerową przejażdżkę kilkunastu osób na raz w specjalnej Sali z profesjonalnym nagłośnieniem i ogromnym ekranem.

W klubie będą  także symulatory chodzenia po schodach, które wymodelują mięśnie nóg i pośladków oraz efektywnie redukują tkankę tłuszczową. Jednocześnie są to urządzenia dla osób chcących wrócić do pełnej sprawności po urazach i kontuzjach. Trenerzy personalni z kolei będą mieli do swojej dyspozycji analizator składu ciała.

 

 

30-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pierwszy-w-polsce-innowacyjny-klub-rusza-w-rzeszowie