REKLAMA

Pierwszy śnieg i pierwsze ozdoby świąteczne w Rzeszowie (FILM, FOTO)

|

Pierwszy śnieg i pierwsze ozdoby świąteczne w Rzeszowie (FILM, FOTO)

W Rzeszowie spadły pierwsze płatki śniegu. Na ulicach powoli zaczynają się już pojawiać świąteczne ozdoby.

46426403_318621198969721_6456159586255634432_n

Foto: Kacper Ciuba

Z początkiem tego tygodnia temperatura spadła poniżej zera. Na najbliższe dni prognozowane są opady śniegu i śniegu z deszczem. W Rzeszowie spadły już pierwsze płatki.

Na ulicach zaczynają się też pojawiać świąteczne ozdoby. Ratusz przeznaczył na tegoroczne świąteczne iluminacje ok. 1,2 miliona złotych. Oświetlenie pojawi się na większości ulic w centrum Rzeszowa. Rynek po raz kolejny zostanie ozdobiony wysoką choinką. W jej pobliżu staną też bałwanki z otworami na twarz, przeznaczone do fotografowania. Na 3 Maja zostanie zamontowany wielki prezent z kokardką, przez który będzie można przechodzić.

Miasto planuje rozmieszczenie świątecznego oświetlenia na ulicach: Piłsudskiego, Grunwaldzkiej, Kościuszki, Hetmańskiej, Matejki,  Wincentego Pola, Jagiellońskiej, Poznańskiej, Cieplińskiego, Lisa Kuli, Kopisto i Sokoła.

Iluminacje będzie też można podziwiać na: Moście Zamkowym, Wiadukcie Śląskim, czy Wiadukcie Tarnobrzeskim. Ozdobione zostaną również ronda: Pobitno, Pileckiego, Ulmów oraz Rejtana – Niepodległości.


19-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.