REKLAMA

Pierwszy Autosan napędzany gazem ziemnym przyjechał do Rzeszowa!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W poniedziałek (6 kwietnia br.) Autosan dostarczył do Rzeszowa pierwszy z 60 autobusów napędzanych gazem ziemnym.

5e8af633163bf3.79828427_img-20200327-092148

Foto: autosan.pl

W poniedziałek do rzeszowskiego MPK dostarł pierwszy z 60 autobusów AUTOSAN z napędem na sprężony gaz ziemny, które zasilą komunikację miejską Rzeszowa zgodnie z umową podpisaną w listopadzie ubiegłego roku. Pierwszy autobus SANCITY 12LF CNG został przekazany do odbioru technicznego.

Zgodnie z deklaracjami prezesa Zarządu Spółki AUTOSAN złożonymi w trakcie podpisania kontraktu dostawa autobusów rozpoczęła się na długo przed terminem zapisanym w umowie.

Niskopodłogowe SANCITY 12LF CNG przeznaczone dla Rzeszowa są bardzo wyposażone miedzy innymi w: systemy informacji pasażerskiej, monitoringu, detekcji i gaszenia pożaru w komorze silnika, biletomaty obsługujące zarówno płatności gotówkowe, jak i realizowane za pomocą kart płatniczych, bramki liczące potoki pasażerskie i inne urządzenia zapewniające bezpieczeństwo i wygodę podróżowania. W każdym autobusie znajduje się 27 miejsc siedzących, w tym 12 dostępnych bezpośrednio z niskiej podłogi.

Źródło: autosan.pl

07-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pierwszy-autosan-napedzany-gazem-ziemnym-przyjechal-do-rzeszowa-931-00r2kc