REKLAMA

Pierwsze urodziny CityFit w CH Plaza Rzeszów

Konkursy z nagrodami, warsztaty na temat diety, odżywiania, zdrowego kręgosłupa i suplementacji w treningu siłowym oraz maratony Zumby to główne atrakcje pierwszych urodzin CityFit w CH Plaza Rzeszów. Innowacyjny klub fitness w Rzeszowie był pierwszą placówką CityFit w Polsce.

W tej chwili sieć obejmuje cztery lokalizacje w Rzeszowie, Lublinie i Warszawie. Planowane są kolejne otwarcia.

Klub CityFit Rzeszów rozpoczął swoją działalność rok temu na terenie centrum handlowego CH Plaza Rzeszów. Właśnie tam przy ulicy Rejtana 65 w poniedziałek 20 lipca 2015 r. odbędą się huczne obchody pierwszych urodzin CityFit.

Impreza rozpocznie się 20 lipca w poniedziałek o godzinie 7 rano w siedzibie CityFit na pierwszym piętrze rzeszowskiej Plazy.

Przez cały dzień przewidziano liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Będzie można m.in. zbadać skład masy ciała i uczestniczyć w ciekawych warsztatach. Zainteresowani poznają sekrety zdrowego kręgosłupa, dowiedzą się o suplementacji w treningu siłowym, a także posłuchają o diecie i odżywianiu w sporcie. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewni Dj Atomix. Pierwsze urodziny CityFit nie mogłyby się odbyć bez krojenia tortu. Na koniec imprezy będzie okazja do spalenia nadprogramowych kalorii w trakcie maratonów Zumby oraz Fitness.

fitness rzeszow

– Z perspektywy dwunastu miesięcy obecności CityFit na polskim rynku możemy śmiało powiedzieć, że nasza sieć klubów fitness odniosła sukces i nadal dynamicznie się rozwija- mówi Richard Keen, Prezes CityFit.
-Podziękowania za ten sukces niewątpliwie należą się naszym klubowiczom, którzy tak licznie odpowiedzieli na ofertę CityFit i regularnie z niej korzystają. Szczególnie pragniemy podziękować mieszkańcom Rzeszowa – miasta, od którego zaczęła się moda na fitness idealnie dopasowany do miejskiego stylu życia.
– dodaje.

Klub CityFit w CH Plaza Rzeszów, podobnie jak pozostałe lokalizacje CityFit w Polsce (jedna w Lublinie i dwie w Warszawie), otwarty jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferta klubu spełnia wymagania zarówno osób, które uprawiają sport zawodowo, jak również tych, których przygoda z dbaniem o kondycję fizyczną dopiero się rozpoczyna. CityFit w CH Plaza Rzeszów wyposażony jest w sprzęt firmy Matrix, który gwarantuje, że trening będzie zawsze niezapomnianym doświadczeniem. W klubie znajduje się też w pełni wyposażona strefa funkcjonalna.

Klubowicze CityFit mogą również korzystać z zajęć grupowych. Aktualny koszt karnetu open w CityFit Rzeszów wynosi 69 zł miesięcznie bez umowy i długoterminowych zobowiązań. Klub CityFit znajduje się na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów.

FOTO: CH Plaza Rzeszow CityFit - Pierwsze urodziny

FOTO: CH Plaza Rzeszow CityFit – Pierwsze urodziny

 

17-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pierwsze-urodziny-cityfit-w-ch-plaza-rzeszow