REKLAMA

Pieniądze ze zbiórki dla Kubusia trafią do potrzebujących dzieci

SANOK / BLIZNE / PODKARPACIE. Po czterech miesiącach heroicznej walki o życie, w poniedziałek odszedł Kubuś Zwierzchowski z Bliznego. Nie udało się na czas przeprowadzić operacji serduszka, na którą prowadzono w Internecie zbiórkę pieniędzy. Wszystkie zebrane środki pomogą innym chorym dzieciom.

 

 

W pomoc zmarłemu chłopczykowi zaangażowało się wiele osób. Jego mama postanowiła przekazać grupę licytacyjną oraz zebrane środki ze zbiórki na portalu Siepomaga dla innych chorych dzieci. Również im przekazane zostaną pieniądze zebrane podczas festynu w Sanoku, który zaplanowano na niedzielę.

 

Na Facebooku poświęconym Kubusiowi mama chłopca skierowała kilka słów do wszystkich wspierających zbiórkę:

Kochana Armio Kubusia,

Płynie od was dużo słów wsparcia, szczerych kondolencje. Pojawiają się też pytania o zbiórkę na które staramy się odpowiadać bo czujemy że jest to nasz obowiązek wobec Was i wobec Kubusia. Za to co zrobiliście dla uratowania naszego synka nie wyrazimy zwykłymi słowami wdzięczności. Czujemy że najlepszym podziękowaniem będzie przekazanie tego dobra dalej i pomoc innym żeby ta dobroć która wzbudził w naszych sercach Kubuś nie poszła na marne. Wierzymy że tego by chciał nasz synek.

Docierają do nas słuchy i rozbieżne informacje odnośnie przekazania  zbiórki. Dlatego chcemy na ten moment przekazać następujące informacje Nasza decyzja było by przekazać grupę licytacyjna na rzecz Miłoszka Małysa o czym była już mowa wcześniej: https://www.siepomaga.pl/serce-milka natomiast dochód z pikniku w Sanoku jak i z Siepomaga (po uregulowaniu należnych formalności) zostanie przekazany Bartusiowi Przychodzkiemu walczącemu z SMA: https://www.siepomaga.pl/bartus-sma

Nie zapomnimy również o innych dzieciach potrzebujących z naszych okolic. Walka o każde dziecko to dramat, ból i cierpienie Nam tej walki nie udało się wygrać Ale możemy pomoc innym. Zakończenie zbiórki i rozliczenie z niej zamknie pewien bolesny etap w naszym życiu, powrót do tematu zbiórki przypomina nam ten ciężki czas w którym walczyliśmy wspólnie z wami o Naszego Kubusia.

Proszę o uszanowanie naszej decyzji. Teraz jest czas na pożegnanie Kubusia. Informacja na temat ostatniej drogi naszego wojownika zostanie podana wam do wiadomości.

 

źródło: Red., Kubuś i Jego Serduszko – Fb

 

22-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)