REKLAMA

Piękny wschód księżyca przy moście Mazowieckiego! (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Tak wyglądał piątkowy wschód księżyca w Rzeszowie! Fotografie wykonał Witold Ochał.

2020-10-03-02

Foto: Witold Ochał

W piątkowy wieczór Witold Ochał po raz kolejny uchwycił piękny wschód księżyca w Rzeszowie. Fotografie zostały wykonane z gminy Świlcza, gdzie rozpościera się widok na most im. Tadeusza Mazowieckiego.

– Mamy kolejną pełnię Księżyca. Tym razem, podobnie jak w poprzednim miesiącu przyatakowałem wschodzący księżyc nad mostem Mazowieckiego w Rzeszowie. Warunki niestety bardzo trudne. Egipskie ciemności i Księżyc tak blady, że ledwo dostrzegalny gołym okiem. Na szczęście matryca aparatu poradziła sobie nieco lepiej niż oko i udało się go zarejestrować. Na trzecim zdjęciu jest już nieco wyżej i lepiej widoczny, ale zmieniałem miejscówkę i złapałem go w ostatniej chwili zanim schował się za chmurami. Zdjęcie czwarte zrobiłem jakąś godzinkę później, kiedy Księżyc wzbił sie juz ponad chmury, a wokół niego pojawiła się tzw. lisia czapa – pisze na swoim blogu autor zdjęć.

Więcej ciekawych ujęć można obejrzeć na blogu – witoldochal.blog oraz na Facebooku: Co mi się nawinęło przed obiektyw – Witold Ochał.


04-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

piekny-wschod-ksiezyca-przy-moscie-mazowieckiego-zdjecia-8971-00r2kc