REKLAMA

Piękny wschód księżyca pod Rzeszowem! (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Tak wyglądał wtorkowy wschód księżyca przy wjeździe do gminy Świlcza! Fotografie wykonał Witold Ochał.

2020-03-10-04

Foto: Witold Ochał

We wtorek wieczorem Witold Ochał uchwycił piękny wschód księżyca. Fotografie zostały zrobione przy wjeździe do miejscowości Dąbrowa (gmina Świlcza, powiat rzeszowski).

Wczoraj nie mogłem narzekać, ale dziś było również całkiem fajnie. Niestety bardzo trudne warunki do fotografowania, bo pierwsze stałem na drgającym moście kolejowym, po drugie trzeba było użyć wysokich czułości i długich czasów naświetlania. Było już ponad godzinę po zachodzie słońca, kiedy na wschodnim niebie zaczął się wyłaniać Księżyc. Uwierzcie, na żywo to jest niezapomniany widok i mimo, że fotografuję to po raz kilkudziesiąty nadal robi na mnie ogromnie wrażenie – pisze na swoim blogu autor zdjęć.

Więcej ciekawych ujęć można obejrzeć na blogu – witoldochal.blog oraz na Facebooku: Co mi się nawinęło przed obiektyw – Witold Ochał.


10-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

piekny-wschod-ksiezyca-pod-rzeszowem-foto-5159-00r2kc