REKLAMA

Piękne kobiety i wyjątkowe stroje, czyli The Look of The Year Rzeszów [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Finał Podkarpacki i Modelki z regionu zauważone!

Po raz pierwszy w Rzeszowie odbył się regionalny finał prestiżowego, międzynarodowego konkursu dla modelek THE LOOK OF THE YEAR. Spośród 15 uczestniczek, aż sześć otrzymało szansę udziału w półfinałach ogólnopolskich konkursu, które odbędą się 24 lipca w Łodzi, na przełomie sierpnia/września również w Łodzi finały ogólnopolskie.

Konkurs THE LOOK OF THE YEAR organizowany jest od 1983 roku w ponad 55 krajach. Co roku w edycjach narodowych bierze udział około 200 tysięcy młodych dziewcząt marzących o karierze modelki. Dzięki udziałowi w konkursie otrzymują one szansę na zrobienie kariery na najsłynniejszych wybiegach świata. Misją konkursu jest odkrycie i wypromowanie utalentowanych modelek i pokazanie ich osobowości.

Jury wyróżniło 6 modelek

Wydarzenie TLOTY Rzeszów to pierwszy etap do wysycania terenu Podkarpacia Wydarzeniami modowymi tej rangi z relacjami wchodzącymi w obszary wielu innych dziedzin życia, biznesu, kultury, sztuki, a także w obszary rozwoju osobistego i doświadczeń aktywnych jednostek kreujących wizerunek życia na Podkarpaciu.

Podkarpacie to wyjątkowe miejsce, w którym jest olbrzymi potencjał, także jeśli chodzi o modeling wybiegowy, najlepszym dowodem jest nasz konkurs, w którym zamiast 3 finalistek, jury dostrzegło aż 6 modelek, które będą miały okazję zaprezentować się w półfinałach ogólnopolskich – mówi Magdalena Gembal, organizator TLOTY Rzeszów.

Podkarpacki finał The Look Of The Year okazał się dużym sukcesem organizacyjnym, co pozwala myśleć o kolejnych odsłonach i ścisłej współpracy na przyszłość z The Look Of The Year Polska – podkreślił również Igor Włodarczyk – z biura The Look Of The Year Polska. – Cieszę się, że ta pierwsza edycja była na wysokim poziomie, co automatycznie podnosi poprzeczkę w organizacji kolejnych edycji – dodaje Igor.

Wrażenia uczestniczek

Konkurs oceniam bardzo pozytywnie, jest to naprawdę wysokiej klasy przedsięwzięcie, dzięki któremu przy odrobinie dobrych chęci można zostać zauważonym w świecie mody. Czas i intensywne działania, które  poświęciłam dla TLOTY dały mi oczekiwane rezultaty, dlatego też udało mi  się przejść do kolejnego etapu konkursu, z czego bardzo się cieszę. Wszystkie przygotowania przebiegały bardzo sprawnie. Konstruktywna krytyka fachowców i moje zaangażowanie sprawiły, że pojadę na półfinały.Jestem bardzo wdzięczna za szansę, jaką otrzymałam i zdecydowanie zachęcam wszystkich do zgłaszania się na castingi przyszłych edycji i przekonania się na własnej skórze jak to wszystko wygląda – komentuje Alicja Mnich, jedna z wyróżnionych uczestniczek.

Lista uczestniczek:

1. Żaneta Baran
2. Beata Czekańska
3. Magdalena Dubiel
4. Gabriela Jongerden
5. Joanna Kościak
6. Klaudia Kędzior
7. Anna Kural
8. Marta Machnik
9. Monika Malicka
10. Monika Marzec
11. Iwona Młynarska
12. Alicja Mnich
13. Aneta Pietras
14. Dominika Pinderska
15. Sylwia Sąsiadek

materiały prasowe, fot. Yazan Hamama

10-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

piekne-kobiety-i-wyjatkowe-stroje-czyli-the-look-of-the-year-rzeszow-zdjecia