REKLAMA

PIĄTEK. Andrzej Duda na Rynku w Rzeszowie. Wcześniej antywiec wyborczy

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątek w Rzeszowie swoją kampanię wyborczą zakończy ubiegający się o reelekcję urzędujący prezydent Andrzej Duda. Tego samego dnia młodzieżowa formacja Nowoczesnej organizuje antywiec wyborczy sprzeciwiający się jego kandydaturze.

EZxKhnsXYAE3H9V
Foto: Andrzej Duda / Twitter

Prezydent Andrzej Duda na zakończenie kampanii odwiedzi Podkarpacie. W piątek 10 lipca na godzinę 17:15 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami Rzeszowa na rzeszowskim Rynku. O godzinie 16:30 w tym samym miejscu odbędzie się antywiec wyborczy, który pod hasłem: “Mamy dość” organizują Młodzi .Nowocześni z Podkarpacia, czyli formacja młodzieżowa Nowoczesnej z naszego regionu.

Przyszedł najwyższy czas, aby stanowczo powiedzieć “Mamy dość” i sprzeciwić się wizji Prezydentury Andrzeja Dudy. Nie zamierzamy dłużej tolerować stosowania propagandy w mediach publicznych, upolityczniania instytucji wymiaru sprawiedliwości, dyskryminowania mniejszości seksualnych, ignorowania zagrożenia klimatycznego, oddalania się od wspólnoty europejskiej oraz pogłębiania podziałów wśród naszego społeczeństwa – przekonują organizatorzy.

Młodzieżówka Nowoczesnej podkreśla, że Polsce potrzebny jest “silny Prezydent i wspólna Polska”. Uczestnicy antywiecu wyrażą poparcie dla Rafała Trzaskowskiego walczącego z Andrzejem Dudą o głosy wyborców w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Zachęcamy do wzięcia ze sobą różnych transparentów oraz plakatów z wizerunkiem Rafała Trzaskowskiego. Pamiętajcie, że nasza manifestacja ma charakter pokojowy i stanowczo sprzeciwiamy się propagowaniu mowy nienawiści. Chcemy, aby debata publiczna opierała się na społecznym dialogu i wymianie merytorycznych argumentów, a nie wzajemnym poniżaniu oponentów. Czekamy na Was z niecierpliwością – dodają organizatorzy.

Źródło: Młodzi .Nowocześni Podkarpacie / Facebook

09-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

piatek-andrzej-duda-na-rynku-w-rzeszowie-wczesniej-antywiec-wyborczy-1864-00r2kc