REKLAMA

“Pętla” – film Patryka Vegi o aferze podkarpackiej. Jest zwiastun (WIDEO)

|

“Pętla” – film Patryka Vegi o aferze podkarpackiej. Jest zwiastun (WIDEO)

W środę (3 czerwca br.) na platformie YouTube pojawił się zwiastun filmu “Pętla” – najnowszej produkcji Patryka Vegi. Film, zgodnie z tym, co zapowiada reżyser, ma się odnosić do afery podkarpackiej.

maxresdefault_9

Foto: YouTube / kanał: Patryk Vega

W lutym, w części internetowej programu „Gość Radia ZET” Patryk Vega zdradził, że następną jego produkcją będzie film o aferze podkarpackiej. W rozmowie z Beatą Lubecką stwierdził, że posiada materiały związane aferą. Potwierdził też, że pozyskał do współpracy jej wszystkich uczestników, w tym właścicieli agencji towarzyskiej, którzy dali reżyserowi swoją historię na wyłączność i będą razem z nim promowali produkcję.

To będzie bardzo gruby film. Promocja, która w jego trakcie nastąpi, zrobi większy rozpierdziel niż „Polityka” – mówił Patryk Vega w wywiadzie z dziennikarką Radia Zet.

To fantastyczna historia, której nie było w Polsce. Pod płaszczykiem działań policyjnych CBŚ wykosiło konkurencję sutenerów na Podkarpaciu, żeby utorować drogę do monopolu dwóm Ukraińcom, którzy stworzyli burdele z górnej półki robiąc Carską Rewię. Zatrudniano tancerki, które oferowały seks w totalnej dyskrecji, a w rzeczywistości w pokojach montowano kamery, gdzie nagrywano polityków, biznesmenów, księży i celebrytów. Na koniec dnia te materiały zostały przejęte przez obce służby, żeby sterować sytuacją polityczną w Polsce przed wyborami. Policjanci zamienili się z łowców w zwierzyny, które te nagrania chciały wyciągnąć – dodał Vega w Radiu ZET.

W środę do sieci trafił zwiastun wspomnianego filmu. Będzie on nosił tytuł “Pętla”. Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana, ale z przytoczonego wywiadu wynikało, że będzie ona miała miejsce we wrześniu bieżącego roku (podczas rozmowy padła data 4 września, jednak w zwiastunie widnieje jedynie napis: “wkrótce”).

W obsadzie pętli znaleźli się między innymi: Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Dagmara Kaźmierska, Marcin Zacharzewski, Maciej Zacharzewski, Rafał Cieszyński, Henryk Talar, Krystian Hołdak, Filip Guźla i Aleksandra Nowicka.

Afera podkarpacka jest związana z braćmi Rysicz z Ukrainy, którzy doprowadzili do zmonopolizowania rynku agencji towarzyskich na Podkarpaciu. W latach 2004-2017 mieli oni handlować kobietami i pod przykrywką pracy w Polsce zmuszali je do prostytucji. W sprawę zamieszane jest m.in. rzeszowskie CBŚP, a także CBA. Funkcjonariusze tych biur przyjmowali łapówki w zamian za ochronę seksbiznesu sutenerów – braci z Ukrainy.

Źródło: red., Radio Zet, YouTube / kanał: Patryk Vega

04-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

petla-film-patryka-vegi-o-aferze-podkarpackiej-jest-zwiastun-wideo-4468-00r2kc