REKLAMA

Paweł Kukiz i Liroy w Rzeszowie. W Kinie Zorza odbędzie się konwent klubu Kukiz’15

– Chcemy pokazać co zrobiliśmy, co robimy i co zamierzamy zrobić – mówią o nadchodzącym konwencie klubu Kukiz’15 w Rzeszowie podkarpaccy posłowie tej formacji: Maciej Masłowski i Wojciech Bakun. W spotkaniu weźmie udział kilkunastu posłów Kukiz’15, w tym Paweł Kukiz i Piotr „Liroy” Marzec.

 kukiz

Konwent odbędzie się w sobotę 4 czerwca o godz. 17:00 w Kinie Zorza przy ul. 3 maja w Rzeszowie. Na liście posłów Kukiz’15, którzy wezmą w nim udział są: Paweł Kukiz, Piotr „Liroy” Marzec”, Marek Jakubiak, Jerzy Jachnik, Tomasz Jaskóła, Barbara Chrobak, Jarosław Porwich, Jarosław Sachajko, Paweł Szramka, Andrzej Kobylarz, Norbert Kaczmarczyk oraz naturalnie Maciej Masłowski z Rzeszowa i Wojciech Bakun z Przemyśla.

Udział w spotkaniu może wziąć każda zainteresowana osoba. Jak podkreślają posłowie Masłowski i Bakun, każdy też będzie mógł zadać pytanie.

Pod koniec konwentu wyświetlony zostanie film z likwidacji obozu dla imigrantów w Calais we Francji, który posłowie Kukiz’15 odwiedzili kilka miesięcy temu.

ar

27-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pawel-kukiz-i-liroy-w-rzeszowie-w-kinie-zorza-odbedzie-sie-konwent-klubu-kukiz1500e4ar