REKLAMA

Patryk Vega nagra film o aferze podkarpackiej! (WIDEO)

|

Patryk Vega nagra film o aferze podkarpackiej! (WIDEO)

Patryk Vega zapowiedział, że nagra film opisujący aferę podkarpacką. Reżyser poinformował o tym w czwartek w rozmowie z Beatą Lubecką w programie “Gość Radia Zet”. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć 20 marca, a jego premiera zapowiedziana jest na 4 września br.

Przechwytywanie_48

Foto: YouTube / kanał: Radio ZET

W części internetowej programu “Gość Radia ZET” Patryk Vega zdradził, że następną jego produkcją będzie film o aferze podkarpackiej. W rozmowie z Beatą Lubecką stwierdził, że posiada materiały związane aferą, które w marcu opublikuje w Internecie. Potwierdził też, że pozyskał do współpracy jej wszystkich uczestników, w tym właścicieli agencji towarzyskiej, którzy dali reżyserowi swoją historię na wyłączność i będą razem z nim promowali produkcję.

To będzie bardzo gruby film. Promocja, która w jego trakcie nastąpi, zrobi większy rozpierdziel niż „Polityka” – mówił Patryk Vega w wywiadzie z dziennikarką Radia Zet.

To fantastyczna historia, której nie było w Polsce. Pod płaszczykiem działań policyjnych CBŚ wykosiło konkurencję sutenerów na Podkarpaciu, żeby utorować drogę do monopolu dwóm Ukraińcom, którzy stworzyli burdele z górnej półki robiąc Carską Rewię. Zatrudniano tancerki, które oferowały seks w totalnej dyskrecji, a w rzeczywistości w pokojach montowano kamery, gdzie nagrywano polityków, biznesmenów, księży i celebrytów. Na koniec dnia te materiały zostały przejęte przez obce służby, żeby sterować sytuacją polityczną w Polsce przed wyborami. Policjanci zamienili się z łowców w zwierzyny, które te nagrania chciały wyciągnąć – dodał Vega w Radiu ZET.

Afera podkarpacka jest związana z braćmi Rysicz z Ukrainy, którzy doprowadzili do zmonopolizowania rynku agencji towarzyskich na Podkarpaciu. W latach 2004-2017 mieli oni handlować kobietami i pod przykrywką pracy w Polsce zmuszali je do prostytucji. W sprawę zamieszane jest m.in. rzeszowskie CBŚP, a także CBA. Funkcjonariusze tych biur przyjmowali łapówki w zamian za ochronę seksbiznesu sutenerów – braci z Ukrainy.

20-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

patryk-vega-nagra-film-o-aferze-podkarpackiej-wideo-3882-00r2kc