REKLAMA

TRAGEDIA : Para z Przeworska nie żyje. Wyjechali do Holandii do pracy przy testach medycznych

PODKARPACIE / POLSKA / HOLANDIA. Po ponad tygodniu poszukiwań, w Holandii odnaleziono ciała pary pochodzącej z Podkarpacia, którzy pracowali tam przy testach medycznych. Z ustaleń rodziny wnika, że przed kimś uciekali.

273381174_1004010906876988_306480993655751091_n

21-letnia Wiktoria pochodziła z miejscowości Siennów w województwie podkarpackim, a 20-letni Konrad, pochodził z Przeworska, gmina Przeworsk w województwie podkarpackim. Wyjechali do Holandii w celach zarobkowych za pośrednictwem firmy. Para pracowała przy testach medycznych.

Ostatni kontakt z rodziną nawiązali 31 stycznia br. i od tamtej pory nie powrócili do wynajmowanego pokoju, w którym zostały znalezione dokumenty i telefony poszukiwanych. Zaniepokojona rodzina poprosiła o pomoc. Na profilu Zaginieni przed laty pojawił się wpis apelujący o pomoc w odnalezieniu zaginionych.  Z ustaleń bliskich wynika, że młodzi przed kimś uciekali.

Z ustaleń rodziny wynika, iż przed kimś uciekali, niestety na chwilę obecną nie udało się ustalić przed kim. Wszystkie dokumenty, telefony oraz rzeczy osobiste zostały w domu, w którym mieszkali -Teding van Berkhoutstraat. Wiadomo, że Pani, u której wynajmowali pokój, na drugi dzień zaczęła pakować ich rzeczy w kartony – poinformowano na profilu Zaginieni przed laty, na platformie Facebook.

Niedługo po zamieszczeniu wpisu z apelem o pomoc w odnalezieniu, pojawił się kolejny, informujący o śmierci młodej pary.

Wiktoria i Konrad niestety nie żyją. Nie mamy słów, by wyrazić nasz smutek i żal. Mieliście całe życie przed Sobą. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia i żalu – czytamy we wpisie zamieszczonym przez SOS Zaginięcia.

 

W rozmowie z ”SE” rzecznik prasowy przeworskiej policji, Justyna Urban potwierdziła tragiczne wieści.

Na chwilę obecna nie mogę powiedzieć nic więcej oprócz tego, że otrzymaliśmy informację o tym, że znaleziono ciała poszukiwanych  –  potwierdziła Justyna Urban.

Sprawa będzie wyjaśniana w ramach międzynarodowego śledztwa polskiej i holenderskiej policji.

źródło: Zaginieni przed laty/ fb; SOS Zaginięcia/ fb; ”SE”

07-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)