REKLAMA

BRZOZÓW. Pacjent pobił trzy pielęgniarki! Dotkliwie poranił dwóch innych pacjentów!

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło na terenie brzozowskiego szpitala. W nocy w dniu 2 sierpnia 30-letni mężczyzna zaatakował 3 pielęgniarki i poważnie pobił dwóch pacjentów.

30-letni mężczyzna z powiatu brzozowskiego trafił do szpitala o godz. 1.10 w nocy. Został przebadany przez lekarza i pozostawiony na obserwację na izbie przyjęć. O godz. 3.20 wybiegł z sali i zaatakował pielęgniarki. Użył metalowego pręta. Swoją furię skierował przeciwko jednej z kobiet. Dwie przyszły jej z pomocą. Wszystkie kobiety odniosły obrażenia.

Jak wynika z nieoficjalnych doniesień ciągnął jedną z pielęgniarek za włosy. Wszystkie bił metalową częścią stojaka na kroplówkę i zneutralizował jedną z nich przygniatając wózkiem. Prawdopodobnie pielęgniarkom przyszedł kolejny pacjent z pomocą. Wspólnie odebrali mu metalowy pręt. Napastnik uciekł. Już po opuszczeniu przez niego szpitala okazało się, że pobici są dwaj pacjenci, którzy leżeli z nim na izbie przyjęć. O ile jednak pielęgniarki odniosły obrażenia nie skutkujące zwolnieniem lekarskim powyżej dni 7, to pacjenci są mocniej poranieni.

Napastnik został już zatrzymany przez policję. Postawiono mu zarzut naruszenia ciała. Został tymczasowo aresztowany przez sąd.

Do sprawy wrócimy.

05-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)