REKLAMA

Otwarcie Leroy Merlin w Rzeszowie. Pracę znalazło 130 osób (WIDEO)

|

Otwarcie Leroy Merlin w Rzeszowie. Pracę znalazło 130 osób (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W czwartek 17 października otwarty zostanie największy sklep remontowo-budowlany na terenie miasta. W Leroy Merlin, znajdującym się przy alei Witosa 19, pracę znalazło 130 osób.

0010-2_0

Sklep przy al. Witosa to nowe miejsce na mapie Rzeszowa dla realizacji potrzeb związanych z domem i ogrodem i zarazem drugi obiekt sieci marketów remontowo-budowalnych Leroy Merlin w Rzeszowie. Sklep zlokalizowany przy alei Witosa ma powierzchnię 10 000 metrów kwadratowych. W jego ofercie można znaleźć produkty do budowy, remontu i aranżacji domów oraz ogrodów. Klienci będą mogli skorzystać także z wielu usług dodatkowych, w tym transportu i montażu, dorabiania kluczy, ostrzenia łańcuchów, wycinania otworów w zlewie, docinania blatów. Ponadto, każdy wspólnie z doświadczonymi projektantami będzie mógł przygotować projekt aranżacji łazienki i kuchni. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup materiałów wykończeniowych, projekt otrzyma gratis.

W nowym Leroy Merlin zatrudnienie znalazło 130 osób – mieszkańców Rzeszowa i okolicznych miejscowości. Sklep został zaprojektowany tak, aby zakupy w nim były niemal intuicyjne. Asortyment zaplanowany jest zgodnie z zastosowaniem i wyborem produktów przed klientów, a do dyspozycji zmotoryzowanych przygotowano obszerny parking, mający ponad 500 miejsc parkingowych.

W naszym sklepie każdy znajdzie potrzebne produkty dla domu i ogrodu. Mamy bogatą ofertę działu drzewnego i ogrodu, oryginalne i stylowe aranżacje kuchni i łazienek. Łącznie ponad 36 000 produktów w ramach trzynastu działów handlowych. – mówi Piotr Dużyk, dyrektor sklepu Leroy Merlin Rzeszów Witosa. – Jednocześnie pragniemy być doradcą przy budowie i remontach – od wyboru drobnej śrubki, aż po zrealizowanie autorskiego projektu łazienki. Dlatego zapewniamy wsparcie doradców klienta, projektantów i innych ekspertów – łącznie 130 osób, które znalazły zatrudnienie w naszym sklepie. – dodaje.

Od czwartku 17 października sklep Leroy Merlin Rzeszów Witosa otwarty będzie w następującym zakresie godzinowym: od poniedziałku do soboty w godzinach: 6:30 – 21:00, w niedziele handlowe w godzinach: 09:00 – 20:00.

Źródło: informacja prasowa

16-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

otwarcie-leroy-merlin-w-rzeszowie-prace-znalazlo-130-osob-wideo-4269-00r2kc