REKLAMA

Otwarcie biura powiatowego Lewicy w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. 23 września 2020 r. oficjalnie zainaugurowano działalność biura powiatowego lewicy w Brzozowie. Uroczyste otwarcia biura zaszczycili obecnością przewodniczący Rady Wojewódzkiej Lewicy-Poseł na Sejm RP Wiesław Buż, Członek Zarządu Podkarpackiego Lewicy Piotr Wojnarowski oraz licznie zgromadzeni członkowie, sympatycy i przyjaciele Lewicy z terenu powiatu brzozowskiego.

To znaczące wydarzenie przygotował i przeprowadził przewodniczący Rady Powiatowej Lewicy w Brzozowie, członek władz wojewódzkich i krajowych Stanisław Szałajko.

W obradach omówiono bieżące wydarzenia polityczne, wyznaczono cele i zadania partii na najbliższe miesiące. Znaczną część spotkania poświęcono analizie zadań programowych, z których najważniejsze to godna praca i płaca, godne emerytury, tanie mieszkania, walka o wolne media i sądy.

W swoim wystąpieniu przewodniczący Rady Wojewódzkiej Lewicy Poseł na Sejm RP Wiesław Buż omówił prace klubu parlamentarnego Lewicy, przygotowania do kongresu wojewódzkiego Lewicy, natomiast przewodniczący Rady Powiatowej Lewicy w Brzozowie Stanisław Szałajko zwrócił uwagę na rosnącą siłę lewicy, czego dowodem jest powrót do sejmu i senatu w ubiegłym roku, reaktywacja biur powiatowych i rosnąca liczba działaczy. Podał przykład organizacji brzozowskiej, która w ostatnich miesiącach powiększyła się o 11 członków.

materiały nadesłane

25-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)