RZESZÓW. Oto treść listu otwartego nadesłanego przez działacza Prawicy Podkarpackiej. Ireneusz Dzieszko twierdzi, że Polacy głosują na PiS i PO, bo… chcą mieszkać w slumsach.
“Pan
Marcin Fijołek
Przewodniczący Klubu PiS
Rady Miasta Rzeszowa
Podczas sobotniej konwencji PiS w Rzeszowie kandydat na prezydenta Andrzej Duda rozwijał pogląd, iż „Rząd PO-PSL prowadzi nas do slumsów”. Od dawna twierdzimy, że PiS i PO niczym się od siebie nie różnią. W wypowiedzi kandydata Dudy znajdujemy kolejne tego potwierdzenie.
Przypominamy, iż to Pan Przewodniczący był łaskaw w kampanii samorządowej forsować pomysł, by miasto budowało tanie mieszkania dla młodych. W praktyce takie działania kończą się właśnie budowaniem slumsów. Skoro zdaniem kandydata Dudy chce tego PO, a wcześniej taki program głosił Pan Przewodniczący, po raz kolejny widzimy, że PiS i PO chcą tego samego.
Faktem pozostaje, że bardzo wielu Polaków głosuje na PiS i PO. Widać z tego, iż chcą mieszkać w slumsach. Pozostaje w tej sytuacji zapytać, kiedy Pan Przewodniczący zrealizuje swoje przedwyborcze obietnice. Minęło już kilka dobrych miesięcy od rozpoczęcia kadencji. Czy budowa tanich mieszkań dla rzeszowskiej młodzieży nabiera już rozpędu? Wydaje nam się, że nie informowały o tym media. To kolejny przykład medialnej blokady na PiS, czy też po prostu Pan Przewodniczący nie raczył podjąć żadnych realnych działań?
lub zaloguj się aby dodać komentarz
Zaloguj się aby dodać komentarz