REKLAMA

Osobówka zderzyła się z szynobusem. Dwie młode osoby zginęły na miejscu (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło przed godz. 15, na przejeździe kolejowym w Rzeszowie, na ul. Warszawskiej. Zderzyły się tam volkswagen z szynobusem. W volkswagenie podróżowały trzy osoby – dwie zginęły na miejscu, jedna trafiła do szpitala.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło przed godz. 15, na ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem wjechał na przejazd kolejowy i zderzył się z szynobusem relacji Rzeszów – Stalowa Wola. Oprócz kierowcy volkswagenem podróżowało dwie kobiety, obie w wieku 19-lat. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł, 27-latek kierujący passatem i jedna z pasażerek, druga z kobiet trafiła do szpitala.

Policjanci ustalili, że szynobusem podróżowało 58 osób, nikt nie został ranny. Pasażerom został zapewniony transport zastępczy. Policjanci ustalili, że zarówno maszynista jak i kierownik pociągu byli trzeźwi.

Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku.

źródło: KWP Rzeszów

20-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.