REKLAMA

Opublikowano postanowienie o wygaśnięciu mandatu prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowska delegatura Krajowego Biura Wyborczego opublikowała postanowienie Komisarza Wyborczego w Rzeszowie w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca.

Przechwytywanie_11_1_2

Foto: archiwum Rzeszów24.pl

Sędzia Marcin Dudzik, Komisarz Wyborczy w Rzeszowie, wydał postanowienie o wygaśnięciu mandatu prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca. Zostało ono opublikowane na stronie internetowej rzeszowskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego.

 

Poniżej publikujemy postanowienie rzeszowskiego komisarza wyborczego:

Przechwytywanie_125

Źródło: rzeszow.kbw.gov.pl

 

Według przepisów, Tadeusz Ferenc może zaskarżyć postanowienie w terminie do 7 dni od dnia jego doręczenia. W najbliższym czasie powinniśmy więc poznać komisarza, który do czasu wyborów będzie zarządzał miastem.

Tadeusz Ferenc o rezygnacji ze stanowiska prezydenta Rzeszowa poinformował oficjalnie w środę 10 lutego. Jeszcze tego samego dnia decyzja Tadeusza Ferenca trafiła do rzeszowskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego.

Przedterminowe wybory powinny zostać rozpisane do 90 dni po 10 lutego. Termin ten może się wydłużyć ze względu na epidemię koronawirusa.

 

17-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

opublikowano-postanowienie-o-wygasnieciu-mandatu-prezydenta-rzeszowa-4566-00r2kc