REKLAMA

Okradał firmy skupując europalety

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który był podejrzany wraz ze wspólnikiem o kradzież europalet za pomocą służbowego samochodu dostawczego. 

policja-rzeszów

Jak podaje Podkarpacka Policja, do kradzieży doszło w poniedziałek, a policjantów zawiadomił pokrzywdzony. Z terenu jego firmy mieszczącej się w Rzeszowie nieznani sprawcy skradli 95 europalet. Ich wartość rynkowa to ponad 3 tys. złotych. Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci ze Śródmieścia.

W tym czasie ukradziono dodatkowo 30 europalet. Zapisy z monitoringu wskazały na te same osoby.

Kolejne ustalenia pozwoliły wytypować podejrzanych. To 21 i 24-letni mieszkańcy Rzeszowa. W środę 21-latek został zatrzymany przez policjantów. Prowadzący postępowanie ustalili, że to on był pomysłodawcą. On również dysponował służbowym samochodem dostawczym należącym do firmy, w której pracował. Ponadto policjanci ustalili, że wspólnie z kolegą w nocy z wtorku na środę skradli europalety z firmy w Krasnem. Skradzione europalety sprzedawali – podają policjanci.

Obecnie trwają poszukiwania drugiego podejrzanego.

20-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

okradal-firmy-skupujac-europalety-wykorzystujac-sluzbowy-samochow