REKLAMA

Ogólnopolski program telewizyjny zawitał do rzeszowskiej restauracji!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ekipa ogólnopolskiego programu telewizyjnego “Zakochaj się w Polsce” przyjechała w sobotę do rzeszowskiej restauracji Stolarnia. Mieszkańcy już niebawem obejrzą odcinek z Rzeszowa  w Telewizji Polskiej.

59505461_2285798198355148_2431010227508740096_n

Foto: facebook.com/RestauracjaStolarnia

Ogólnopolski program telewizyjny zawitał w sobotę do rzeszowskiej restauracji Stolarnia.

– Ekipa podróżników programu „Zakochaj się w Polsce TVP” z Tomaszem Bednarkiem odwiedziła dzisiaj nasz lokal. Efekty wspólnej zabawy przy wypieku proziaków będziecie mogli zobaczyć niebawem na antenie TVP – chwalą się restauratorzy na swoim facebookowym profilu.

„Zakochaj się w Polsce” to program podróżniczy, emitowany w Telewizji Polskiej. Dotyczy on ciekawych miejsc w Polsce, które są warte odwiedzenia. Aktor Tomasz Bednarek prezentuje w nim historię i wiedzę na temat polskiej historii, kultury, sztuki, czy obyczajów.

– Tomasz Bednarek udowodni widzom, że w Rzeszowie można zakochać się w jeden weekend! Opowie między innymi o historii ulicy 3 Maja oraz jej święta, festiwalu Wschód Kultury i artystach, którzy swoje początki mieli w Estradzie Rzeszowskiej. Przedstawi też rzeszowskie smaki i przygotuje proziaki z Przemkiem Gołębiewskim, właścicielem restauracji Stolarnia – czytamy na facebooku Rzeszów – stolica innowacji.

Restauracja Stolarnia znajduje się na ulicy Słowackiego 8, tuż przy rzeszowskim ratuszu. Jej kuchnia jest kojarzona z hreczanykami, fuczkami z gzikiem, czy ze wspomnianymi już proziakami.

 

 

 

04-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

ogolnopolski-program-telewizyjny-zawital-do-rzeszowskiej-restauracji-3946-00r2kc