Dom mieszkalny 2-kondygnacyjny w miejscowości Rogi, gmina Miejsce Piastowe

Data dodania: 2023-03-15 07:16:38
#ID: 42127

Dom mieszkalny 2-kondygnacyjny w miejscowości Rogi, gmina Miejsce Piastowe

Do sprzedania dom mieszkalny o powierzchni  180 mkw., położony na działce 24 ar w Rogach, w powiecie krośnieńskim, w gminie Miejsce Piastowe, przy drodze krajowej DK19 na odcinku Miejsce Piastowe – Dukla. Budynek z lat 70-tych XX w., murowany, 2-kondygnacyjny, z drewnianymi stropami, kryty blachą. Na każdej kondygnacji znajduje się niezależne mieszkanie składające się z 3 pokoi, łazienki z wanną, umywalką i WC, kuchni oraz przedpokoju. Wejście do mieszkań, małej piwniczki oraz na strych nieużytkowy ze wspólnej klatki schodowej. Dom wymaga remontu i odświeżenia, niemniej jednak można w nim zamieszkać od zaraz.

 

Instalacja elektryczna, kanalizacyjna i grzewcza po modernizacji 2 lata temu. Nowe okna PCV, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne starego typu. Media: prąd gaz, kanalizacja miejska, nowa studnia głębinowa (możliwość podłączenia do wodociągu gminnego). Ogrzewanie i podgrzewanie wody: piec gazowy 2-funkcyjny. Na posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy z garażem. Teren płaski, częściowo ogrodzony. Z tyłu za budynkami własny ogródek warzywny.

Atrakcyjna propozycja dla dwupokoleniowej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem m.in. pod kwatery pracownicze. W sąsiedztwie sklepy spożywcze, szkoła, przedszkole, kościół, przychodnia. Doskonałe skomunikowanie przy drodze krajowej w kierunku na Barwinek. W ciągu najbliższych lat nieopodal postanie odcinek autostrady Via Carpatia: Miejsce Piastowe  -Dukla -  Barwinek.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości. 

Telefon: 502 477 701 lub 535 592 962.


Cena: 490000zł

Powołaj się na ogłoszenie z rzeszow24.pl

Wyślij wiadomość:



Ogłoszenia użytkownika:




Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Domy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Domy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie