Fotowoltaika Vosti Rzeszów

Data dodania: 2021-01-07 13:35:47
#ID: 24556

Fotowoltaika Vosti Rzeszów

Zastanawiasz się nad montażem instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu lub firmie? Umów się na bezpłatny audyt z Doradcą Technicznym z Vosti Rzeszów. Nasz Oddział realizuje instalacje w Rzeszowie oraz na terenie całego województwa podkarpackiego.

Koszt instalacji fotowoltaicznej jest zależny od wielu czynników, takich jak: ilość paneli (proporcjonalna do naszych potrzeb), rodzaj i jakość użytych podzespołów, miejsce montażu (dach, grunt), zakres usług (kompleksowe działanie firmy instalatorskiej gwarantuje to, że nie musimy sami zajmować się formalnościami).

Nasz Doradca na spotkaniu opowie Ci również o atrakcyjnych metodach finansowania i dofinansowania Twojej instalacji. Oprócz Programy “Mój Prąd” możesz skorzystać m.in. z Ulgi Termomodernizacyjnej, dzięki której w kolejnym roku otrzymają zwrot części podatku dochodowego. Odliczenie wygląda podobnie jak dobrze znana ulga na dziecko, lub ulga internetowa. W ten sposób można dodatkowo zaoszczędzić (w zależności od kosztu instalacji i formy opodatkowania) od 1 500 zł do nawet 15 000 zł. A co najważniejsze – ta forma wsparcia łączy się z ‘Moim Prądem’, więc oszczędność jest naprawdę duża!

Dołącz do grona naszych Klientów i ciesz się mniejszymi rachunkami!


Cena: 1zł

Powołaj się na ogłoszenie z rzeszow24.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Dom, ogród
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Dom, ogród


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie
ogloszenie