Elektryk / Elektromonter

Data dodania: 2020-07-15 13:45:50
#ID: 18141

Stanowisko: Elektryk/Elektromonter

Data rozpoczęcia: Koniec lipca 2020r.

Miejsce pracy: Bogatynia, Dolny Śląsk

Obiekt przemysłowy – Elektrownia

Warunki pracy:

·       Praca jednozmianowa, poniedziałek - piątek + kilka godzin w sobotę (wolne niedziele!)

·       Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

·       System pracy 8/2 lub 6/1

·       Umowa o pracę

·       Godzinowy system wynagradzania w zależności od doświadczenia, ustalany podczas rozmowy kwalifikacyjnej

·       Transport na miejsce pracy i zakwaterowanie oraz wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Zakres obowiązków:

·       Przyłączenia szaf sterowniczych

·       Obsługa urządzeń stacjonarnych oraz elektronarzędzi

Wymagania:

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku

·       Uprawnienia – SEP E będą mile widziane

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z rzeszow24.pl

Wyślij wiadomość:

Ogłoszenia użytkownika:

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Budowa / Remonty
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE