Specjalista ds. AKPiA / Rozruchu - Pomiarowiec

Data dodania: 2020-07-06 10:55:48
#ID: 17757

Stanowisko: Specjalista ds. AKPiA / Rozruchu

Data rozpoczęcia: Lipiec 2020r.

Miejsce pracy: Finlandia

Obiekt przemysłowy

Warunki pracy:

•           Praca jednozmianowa, poniedziałek – sobota

•           Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

•           System pracy 8/2 lub 6/1 (rotacja)

•           Umowa o pracę na 3 miesiące – okres próbny

•           Godzinowy system wynagradzania w zależności od doświadczenia, ustalany podczas rozmowy kwalifikacyjnej

•           Transport na miejsce pracy i zakwaterowanie oraz wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą – po naszej stronie!

•           Pakiet szkoleń finansowanych przez pracodawcę

Główne zadania:

- Testy pętli i testy działania zgodnie z zaleceniami

- Prace naprawcze w zakresie oprzyrządowania zgodnie z zaleceniami

- Praca przy rurociągach, jeśli to konieczne, aby poprawić istniejącą instalację

- Pomoc inżynierom odpowiedzialnym za uruchomienie i monitorowanie testów oraz zapisywanie wyników testów

- Wszelkie inne prace przyrządowe zgodnie z poleceniem  (uruchomienia przyrządu / operatora telekomunikacyjnego / elektrycznego )

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Znajomość protokołów HART

Doświadczenie w kalibracji, ustawieniach i rozruchach

Zapraszamy do aplikacji!

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z rzeszow24.pl