pracownik fizyczny / Niemcy

Data dodania: 2020-06-22 10:32:46
#ID: 17272

Firma REMAX Sp. z o.o. to doświadczona Agencja Pracy (nr KRAZ: 7765) specjalizująca się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.  Naszą misją jest stworzenie optymalnych warunków współpracy dla wszystkich zaangażowanych stron, pracowników jak i pracodawców.

Wysyłając do nas swoją aplikację możecie państwo liczyć na kontakt z naszej strony z możliwością zatrudnienia w krótkim czasie.

Z nami podejmiesz dobrą pracę!

Obowiązki:

·       pomoc przy załadunku koszy ze śmieciami do śmieciarki

·       zbieranie worków z odpadami segregowanymi

·       załadunek i rozładunek paczek kurierskich

·       sortowanie surowców wtórnych

·       praca w systemie 2 lub 3 zmianowym

·       znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Wymagania:

·       sprawność fizyczna i manualna

·       zaangażowanie

·       odpowiedzialność

·       sumienność

Oferujemy:

·       umowa o pracę z niemieckim pracodawcą

·       transport na trasie Polska – Niemcy - Polska

·       transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

·       zakwaterowanie

·       zaliczki wypłacane co tydzień

·       możliwość długofalowej współpracy

·       premie za długość pobytu

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z rzeszow24.pl