REKLAMA

Oferta POLREGIO na weekend majowy. Bilet 6-dniowy za 39 złotych!

Przewozy regionalne otwierają bardzo ciekawe promocje na weekend majowy. Jeden bilet będzie upoważniał do przejazdów pociągami POLREGIO w ciągu 6 dni. Uruchomione zostaną trasy: Rzeszów-Sandomierz, Rzeszów-Zamość, Rzeszów-Łupków oraz Jarosław – Lublin.

40-milionow-pasazerow-polregio-w-2018-pociagi-1920-900

Foto: polregio.pl

POLREGIO wprowadza mini bilet turystyczny za 39 złotych oraz bilet turystyczny za 45 złotych. Ten pierwszy będzie ważny w pociągach Regio, a drugi dodatkowo w pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter). Oba bilety będą ważne od 30 kwietnia (godzina 18:00) do 6 maja (godzina 6:00).

Wielokrotnie wspominaliśmy, że cenimy uwagi i sugestie naszych pasażerów, którzy oczekują dobrych połączeń w atrakcyjnej cenie. W związku z tym uruchamiamy pierwsze od wielu lat pociągi majówkowe. Będą one obsługiwane zmodernizowanymi składami ED72 wyposażonymi m.in. w WiFi, ładowarki indukcyjne, klimatyzację oraz udogodnienia dla matek z dziećmi i osób z niepełnosprawnościami. Podróż umili również drobna niespodzianka – powiedziała Anna Lenarczyk, Członek Zarządu – Dyrektor Handlowy Spółki Przewozy Regionalne, właściciela marki POLREGIO.

Od 1 do 5 maja otwarte zostanie połączenie do Sandomierza. Pociąg będzie w te dni wyjeżdżał ze stacji Rzeszów Główny o godzinie 7:25, a powrót do Rzeszowa zaplanowany jest na 16:59. Na dworcu w Sandomierzu podróżni wsiądą w specjalnie przygotowane autobusy, które przetransportują ich do centrum miasta. Koszt biletu normalnego w jedną stronę to 17,70 zł.

Nowością będą połączenia z Zamościem, Łupkowem i Lublinem. Od 1 do 5 maja pojawią się kursy Rzeszów-Zamość-Rzeszów. W każdy z tych dni wyjazd pociągu z Rzeszowa odbędzie się o 7:47. Powrót zaplanowany jest na 16:36. Koszt tego przejazdu to 39 złotych – mini bilet turystyczny.

Pociąg z Rzeszowa do Łupkowa w Bieszczadach ruszy w trasę 1, 3 i 5 maja. Podczas kursu będzie możliwość wcześniejszej wysiadki, na przykład w Krośnie, czy Sanoku. Za bilet normalny w jedną stronę zapłacimy 16 złotych.

Dodatkowo otworzony zostanie kurs z Jarosławia do Lublina. Będzie się on odbywał od 1 do 5 maja, a koszt przejazdu to 39 złotych, czyli cena za mini bilet turystyczny.

Źródło: polregio.pl

25-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.