REKLAMA

Odwołano Europejskie Forum Rolnicze w G2A Arena! Powodem zagrożenie koronawirusem

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ze względu na zagrożenie koronawirusem odwołano Europejskie Forum Rolnicze, które w dniach 20-21 marca miało się odbyć w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena. Informacja została przekazana w poniedziałek 9 marca.

Przechwytywanie_56

Foto: forum-jasionka.pl / materiały prasowe

W związku z narastającym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce oraz rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, w trosce o bezpieczeństwo uczestników podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce k. Rzeszowa planowanej na 20-21 marca 2020 roku. Jednocześnie informujemy, że o nowym terminie wydarzenia poinformujemy po ustaniu zagrożenia epidemią koronawirusa w Polsce – czytamy w oficjalnym oświadczeniu organizatorów.

Europejskie Forum Rolnicze to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolno-spożywczej, organizowane co roku w marcu w Jasionce k. Rzeszowa przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Forum to dwa dni dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskim oraz europejskim rolnictwem. To również miejsce, gdzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania i narzędzia dedykowane podnoszeniu jakości produkcji rolnej. Wydarzenie co roku gromadzi blisko 3000 uczestników – rolników, producentów rolnych, przedstawicieli organizacji branżowych i delegacji zagranicznych oraz firm z sektora rolno-spożywczego.

Debaty organizowane w ramach Forum obejmują najważniejsze zagadnienia dot. rolnictwa i produkcji rolno-spożywczej. W 2020 roku w programie była m.in. debata nt. Wspólnej Polityki Rolnej UE z udziałem m.in. Janusza Wojciechowskiego, Komisarza UE ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich oraz Jana Krzysztofa Ardanowskiego, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Źródło: forum-jasionka.pl / materiały prasowe

09-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

odwolano-europejskie-forum-rolnicze-w-g2a-arena-powodem-zagrozenie-koronawirusem-6924-00r2kc