REKLAMA

Odsłonięto motocykl z motywami Rzeszowa i Nowego Yorku. Zobacz, jak się prezentuje! (FOTO, WIDEO)

W piątek nad ranem polskiego czasu odbyła się premiera customowego motocykla, który swoimi motywami nawiązuje do Nowego Yorku i Rzeszowa. Prezentacja maszyny miała miejsce na Long Island w Nowym Yorku.

59866286_2148994521847568_1253785117881532416_n

Foto: facebook.com/GameOverCycles

Firma Game Over Cycles, która działa w Rzeszowie, stworzyła customowy motocykl, który nawiązuje do Rzeszowa i Nowego Yorku. Został on zaprojektowany na bazie Harleya Davidsona.

Na złotych felgach motocykla można zauważyć motyw Pomnika Walk Rewolucyjnych. Na lusterkach i świetle stop widnieje rzeszowski herb. Oparcie maszyny przypomina kształtem most imienia Tadeusza Mazowieckiego, a filtry powietrza okrągłą kładkę dla pieszych z ulicy Piłsudskiego. Natomiast na baku pojazdu można ujrzeć panoramę naszego miasta.

Nie zabrakło także nowojorskich motywów. Felgi zdobią wieżowce z Manhattanu. Ciekawie prezentuje się rura wydechowa, która przybrała kształ wieżowca Chrysler Building. Na osłonie silnika rzucają się w oczy ruiny World Trade Center, a na baku obok rzeszowskiej panoramy jest też panorama Nowego Yorku z mostem Brooklińskim. Nie zabrakło też wizerunku dobrze wszystkim znanej Statuy Wolności, który widnieje na błotniku.

O transporcie motocykla z Rzeszowa do Stanów pisaliśmy TUTAJ.

 

Wideo z prezentacji motocykla:


10-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

odslonieto-motocykl-z-motywami-rzeszowa-i-nowego-yorku-zobacz-jak-sie-prezentuje-foto-wideo-9936-00r2kc