REKLAMA

Odnaleziono zaginionego 17-latka

Policjanci prowadzili poszukiwania zaginionego w poniedziałek 17-latka. Nastolatek zaginął podczas spaceru, gdy odjechał rowerem od swojej matki. Policjanci wspierani przez strażaków, strażników leśnych i rodzinę chłopca, przez całą noc prowadzili poszukiwania. Wczoraj około godziny 12.30, 17-latek został odnaleziony.

fot. KMP Rzeszów

Od rana policjanci kontynuowali poszukiwania zaginionego 17-latka. Teren przeszukiwała 46 policjantów, 13 strażaków, 2 strażników leśnych oraz rodzina zaginionego. Przełom nastąpił po godz. 11, kiedy policjanci na drodze technicznej przy S-19 odnaleźli rower 17-latka. W tym miejscu jego trop podjął policyjny pies, wskazując kierunek, w którym poszedł chłopiec.

Kilkadziesiąt minut później odnaleziono zaginionego. Wyszedł on na drogę prowadzącą z Wólki Sokołowskiej do trasy S-19. Tam zauważył go uczestniczący w poszukiwaniach krewny. Na miejscu była karetka pogotowia ratunkowego. Okazało się, że nastolatek jest zdrowy i został przekazany pod opiekę matce.

08-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

odnaleziono-17-latka-rz5ap