REKLAMA

Odliczamy dni do Europejskiego Stadionu Kultury

To już ostatnie dni, które dzielą wszystkich mieszkańców Rzeszowa od wielkiej kulturalnej imprezy, jaka będzie się odbywać już w najbliższy weekend, czyli od 28 do 30 czerwca. W tym czasie stolicę Podkarpacia odwiedzi ogromna ilość artystów, będą pokazy, koncerty, projekty a przy tym dużo dobrej zabawy.

WK-ESK-2013-plakat-310x438 RZESZÓW. Trzydniowy festiwal będzie wydarzeniem obejmującym wspólne przedsięwzięcie miast Polski Wschodniej, takich jak:  Białystok, Lublin i Rzeszów pod hasłem “Wschód Kultury”. Dzięki zjednoczeniu tych miast odbędą się jedyne w swoim rodzaju  występy polskich i europejskich muzyków. Zagrają między innymi: Guano Apes, Coma, Zakopower, Hey, Dean Brown, Dj Vadim, Yarah Bravo, Ben Westbeech, Alim Quasimov, Alina Orlova. Kolejne widowiska to białostocki „Inny wymiar” oraz „Integracje-Mediacje” w Lublinie. Zamiarem wszystkich imprez jest przedstawienie lokalnych projektów, zaprezentowanie inicjatyw z partnerskich miast i połączeniu pomysłów z zagranicznymi gośćmi.

„Europejski Stadion Kultury” odbywać się będzie w dniach 28-30 czerwca, począwszy od głównego koncertu „Zjednoczeni w różnorodności” na Stadionie Miejskim. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Program dostępny jest pod adresem: http://wschodkultury.eu/category/rzeszow/program-rzeszow/?lang=pl

 

24-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

odliczamy-dni-do-europejskiego-stadionu-kultury