REKLAMA

Odjechał cudzym autem, bo w środku były kluczyki. Grozi mu teraz do 5 lat więzienia

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o kradzież pojazdu. W tej sprawie zarzuty zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności usłyszał 19-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego.

303-176230

Foto: Podkarpacka Policja

Kilka dni temu kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu ustalili miejsce, w którym znajduje się pojazd volvo pochodzący z kradzieży. Pojechali na jeden z parkingów w Jarosławiu i potwierdzili swoje przypuszczenia.

Funkcjonariusze zatrzymali w samochodzie mężczyznę. To 19-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego okazał się sprawcą tego przestępstwa. Policjanci ustalili, że mężczyzna w dniu kradzieży wszedł na posesję właściciela pojazdu i wykorzystując fakt, że w stacyjce znajdowały się kluczyki – odjechał.

Szybka reakcja mundurowych z jarosławskiej jednostki połączona z dobrym rozpoznaniem doprowadziła do ustalenia sprawcy i miejsca, gdzie znajdował się pojazd. Sprawca kradzieży został zatrzymany i usłyszał już zarzut kradzieży samochodu. Za ten czyn grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności. Odzyskane volvo zostało przekazane właścicielowi.

Źródło: Podkarpacka Policja

08-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)