REKLAMA

Oddaj krew, otrzymasz bon na dwie filiżanki czekolady

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie chce zachęcić do oddawania krwi. We wrześniu, w każdy wtorek, środę i czwartek, będzie można wygrać specjalny bon na dwie filiżanki czekolady. Wszystko w ramach akcji: “Słodko jest się dzielić”.

dzielic_sie_slodko2-1_1

Foto: RCKiK w Rzeszowie

W Rzeszowskich szpitalach brakuje krwi. Największe jest w tej chwili zapotrzebowanie na grupy: 0 RhD+, 0 RhD-, A RhD+, B RhD-. RCKiK postanowiło zachęcić do jej oddawania, ogłaszając konkurs. Pierwsze 15 osób, które zgłoszą się we wtorki, środy i czwartki, by oddać krew, otrzymają bony podarunkowe na dwie filiżanki czekolady.

Bon ma obowiązywać w miejscu, które zostanie wyznaczone przez organizatora. Kuponu nie można rozdzielić na dwie wizyty. Ideą kampanii “Słodko jest się dzielić” ma być dzielenie się dobrem z innymi. Zwycięzca otrzyma więc czekoladę w ramach jednego zamówienia.  Trzeba je zrealizować do 14 października.

Organizatorzy liczą, że w ten sposób zachęcą do oddawania krwi. Pozwoliłoby to na uzupełnienie jej deficytu.

29-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

oddaj-krew-otrzymasz-bon-na-dwie-filizanki-czekolady-3704