REKLAMA

Odcinkowa Strefa Uśmiechu. Grzegorz Braun: Skorzystajcie z chwili, w której władza się cofnęła (VIDEO)

|

Odcinkowa Strefa Uśmiechu. Grzegorz Braun: Skorzystajcie z chwili, w której władza się cofnęła (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W niedzielę 16 maja przed południem na rzeszowskim Rynku odbyła się konferencja prasowa KWW Grzegorz Braun – Konfederacja. Konferencja otworzyła pierwszy odcinek Strefy Uśmiechu, wzorem pikniku Strefa Uśmiechu, który miał miejsce na Lisiej Górze 24 kwietnia i powtórzył się 3 maja w parku przy ul. Pułaskiego.

Przechwytywanie_183

Wreszcie ludzie mogą się zacząć do siebie uśmiechać, po strasznych dniach lockdown’u – mówił, otwierając konferencję rzecznik prasowy KWW Grzegorz Braun – Konfederacja, Jacek Ćwięka.

Organizatorzy zapraszali do korzystania atrakcji, w tym zabawy z masą solną, pokazu tańca breakdance, gry w szachy, czy spróbowania waty cukrowej.

Do wydarzenia dołączyli także przedsiębiorcy branży rozrywkowej, eventowej i gastronomicznej oraz przedstawiciele rzeszowskich taksówkarzy. Przedsiębiorcy wyrazili swoje obawy związane z obostrzeniami, niepewną sytuacją zawodową i nieprzewidywalnymi posunięciami rządu w kwestii lockdown’u.

Po zamknięciu branży weselnej pomoc ze strony państwa była znikoma. Mnóstwo firm związanych z branżą upadło. Ucierpieli też DJ’e, floryści, dekoratorzy – wyliczał Krzysztof Wiśniowski, organizator wesel.

 

Z apelem do rzeszowian zwrócił się także kandydat na urząd prezydenta Rzeszowa Grzegorz Braun.

Nie wpadajmy w nadmierny entuzjazm z tego powodu, że władza zezwala na to, czego nigdy nie mogła zabronić. Tego nieszczęścia nie kończy decyzja o chwilowym zmniejszeniu presji. Mam nadzieję, że nie dacie się państwo nabrać na ten fajerwerk propagandowy i że nie dacie się państwo dłużej tresować, że nie przyjmiecie Państwo tych reguł gry, które są wam dyktowane. Tych reguł gry, w myśl których władza ma decydować, przy którym stoliczku wolno Wam usiąść i w której sali gimnastycznej wolno Wam ćwiczyć, do której sali weselnej wolno spraszać gości. Nie zgódźcie się na to nigdy więcej, szanowni państwo. Skorzystajcie z tej chwili, w której władza się cofnęła. Cieszmy się tym dniem, ale pamiętajcie, że czas próby dopiero przed nami – mówił Grzegorz Braun.

Sztab wyborczy posła zachęcał także do wzięcia udziału w Wolnościowym Przejeździe Rowerowym, który odbył się na zakończenie I odcinka Strefy Uśmiechu.

 

Więcej w materiale VIDEO!

16-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.