REKLAMA

Od środy Urząd Miasta Rzeszowa ogranicza bezpośrednią obsługę mieszkańców

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od najbliższej środy – 31 marca 2021 roku, ze względu na sytuację epidemiczną, wprowadzone zostają ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą mieszkańców w Urzędzie Miasta Rzeszowa.

20180710_130418-01_2_1
Foto: Kacper Ciuba / archiwum Rzeszów24.pl

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną i wprowadzeniem kolejnych obostrzeń, w Urzędzie Miasta Rzeszowa i jednostkach organizacyjnych miasta wprowadzone zostaną ograniczenia w bezpośredniej obsłudze mieszkańców – informuje w komunikacie Urząd Miasta Rzeszowa.

Od najbliższej środy, czyli od 31 marca do 9 kwietnia 2021 roku wizyta w Urzędzie Miasta Rzeszowa będzie możliwa wyłącznie w przypadku spraw wymagających obecności klienta, po wcześniejszym telefonicznym lub e-mailowym umówieniu terminu.

W związku z odnotowanym w ostatnim czasie znacznym wzrostem liczby zachorowań na SARS-CoV-2 oraz mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców jak i pracowników zachęcam Państwa do zdalnego kontaktu z Urzędem Miasta Rzeszowa w formie e-mailowej, telefonicznej oraz poprzez platformę ePUAP – mówi Marek Bajdak, pełniący funkcję Prezydenta Rzeszowa.

Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa, zlokalizowane w galeriach handlowych, będą nieczynne od 31 marca do 10 kwietnia 2021 roku.

Szczegółowe informacje wraz z listą kontaktów dostępne są na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Rzeszowa oraz pod numerem Infolinii Urzędu Miasta Rzeszowa 1 77 88 99 00.

Wykaz telefonów Urzędu Miasta Rzeszowa jest dostępny TUTAJ
Opis procedur dotyczących załatwiania spraw urzędowych jest dostępny TUTAJ
Wykaz spraw załatwianych poprzez platformę e-PUAP jest dostępny TUTAJ

Źródło: UM Rzeszowa

29-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)