REKLAMA

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy

KOLBUSZOWA. Niemal 3 promile alkoholu w organizmie miał 36-letni mieszkaniec gminy Raniżów, którego zatrzymało dwóch jadących za nim mężczyzn. Widząc jadącego całą szerokością jezdni kierowcę volkswagena powiadomili oni Policję i uniemożliwili mu dalszą jazdę.

Informację o tym zdarzeniu dyżurny kolbuszowskiej jednostki otrzymał wczoraj około 19. od jednego z mężczyzn, którzy w Porębach Wolskich – gmina Raniżów, zatrzymali samochód nietrzeźwego kierowcy. Na miejsce natychmiast udał się policyjny patrol. Policjanci ustalili, że jadący z Wilczej Woli mieszkaniec powiatu rzeszowskiego zauważył jadącego przed sobą volkswagena. Jego kierowca poruszał się całą szerokością jezdni lub zjeżdżał na pobocze. Zgłaszający podejrzewając, że kierowca tego pojazdu prawdopodobnie jest nietrzeźwy powiadomił dyżurnego Policji, a sam zajechał mu drogę i z pomocą jadącego z nim pasażera uniemożliwił mu dalszą jazdę.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Badanie wykazało 2,84 promila alkoholu w organizmie.
36-letni mieszkaniec gminy Raniżów, który kierował volkswagenem trafił na komendę Policji. Kolejne wykonane przez policjantów badania wykazały ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Kolbuszowa

26-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)