REKLAMA

O Światowych Dniach Turystyki z wiceministrem

RZESZÓW / PODKARPACIE. Światowe Dni Turystyki w ujęciu ogólnopolskim i regionalnym – o tym rozmawiano dziś w urzędzie marszałkowskim Województwa podkarpackiego w Rzeszowie na spotkaniu, w którym uczestniczył wiceminister sportu i turystyki Dawid Lasek.

Za organizację obchodów Światowego Dnia Turystyki w ujęciu wojewódzkim odpowiedzialny jest Departament Promocji i Współpracy Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego. Przygotowania odbywają się w ścisłej współpracy z Polską Organizacją Turystyczną, Urzędem Miasta Rzeszowa, Stowarzyszeniem Euroregion Karpacki Polska oraz Podkarpacką Regionalną Organizacją Turystyczną.
Reprezentanci wszystkich ww. partnerów zebrali się na spotkaniu w celu omówienia organizacji tegorocznych obchodów. Z ramienia zarządu województwa podkarpackiego, w spotkaniu udział wziął wicemarszałek Bogdan Romaniuk, który przywitał przybyłych oraz zainicjował obrady, podczas których skupiono się przede wszystkim na ustaleniu całej koncepcji organizacyjnej.
za: www.podkarpackie.pl
17-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

o-swiatowych-dniach-turystyki-z-wiceministrem-az003