REKLAMA

O strategii partnerstwa na konferencji w Urzędzie Marszałkowskim (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Realizacja zasady partnerstwa w systemie wdrażania funduszy europejskich – to temat konferencji, która odbyła się w środę w urzędzie marszałkowskim. Udział w konferencji wzięli przedstawiciele administracji samorządowej i partnerzy społeczni.

Dyskusję otworzył Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Stanisław Kruczek.

Uczestnicy konferencji wspólnie zastanawiali się nad tym, co administracja samorządu terytorialnego i partnerzy społeczni mogą zrobić dla wzmocnienia realizacji zasady partnerstwa w okresie programowania 2014-2020.

Norbert Pruszanowski ze Związku Rzemiosła Polskiego zaprezentował założenia projektu „Przygotowanie przez partnerów społecznych strategii partnerstwa na lata 2014-2020” oraz mówił o wyzwaniach przed administracją i partnerami społecznymi, jakie stawia zasada partnerstwa. Marcin Tumanow z Business Centre Club zaprezentował kluczowe postulaty partnerów społecznych z „Białej Księgi zasady partnerstwa”. Norbert Tomkiewicz z urzędu marszałkowskiego zaprezentował z kolei zasadę partnerstwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Organizatorami konferencji byli partnerzy społeczni, w tym: Business Centre Club, Forum Związków Zawodowych, Konfederacja Lewiatan, Pracodawcy RP i Związek Rzemiosła Polskiego.

źródło: Urząd Marszałkowski

05-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

o-strategii-partnerstwa-na-konferencji-w-urzedzie-marszalkowskim-zdjecia