REKLAMA

O przyszłości polskiej energetyki. Eco Energy Summit w Rzeszowie już w październiku

RZESZÓW / PODKARPACIE. Eco Energy Summit to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych z udziałem europejskich i krajowych liderów opinii, przedstawicieli administracji centralnej i samorządów, a także szerokiego grona ekspertów oraz kadry kierowniczej najbardziej znaczących firm sektora energetycznego w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Tegoroczna edycja wydarzenia zatytułowana „Polska energetyka wobec kluczowych wyzwań przyszłości” przyjmie formę debat i paneli, do udziału w których zaproszono członków rządu, ekspertów, przedstawicieli branży i menedżerów firm sektora. Uczestnicy wydarzenia omówią zmiany i procesy zachodzące w kluczowych dla gospodarki sektorach: energetycznym, gazowym i paliwowym. Będzie to też okazja do obiektywnej dyskusji o najbardziej istotnych kwestiach dotyczących przyszłości szeroko rozumianej polskiej energetyki  w kontekście decyzji Unii Europejskiej dotyczących polityki klimatycznej i zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego.

Jak decyzje Unii Europejskiej w nowej sytuacji geopolitycznej wpłyną na nasz sektor energetyczny?
Czy mamy szanse na uwolnienie rynku gazu?
Które inwestycje w elektrowniach są opłacalne?
Jaka powinna być optymalna strategia dla branży w perspektywie 2030 i 2050 roku?

Na te i wiele innych pytań spróbujemy odpowiedzieć podczas tegorocznej edycji Eco Energy Summit.

Trzy dni debat i paneli tematycznych to nie wszystko. Tegoroczna edycja wydarzenia to także imprezy towarzyszące i szereg atrakcji przygotowanych z myślą o Uczestnikach i mieszkańcach Rzeszowa.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęły kluczowe dla sektora energetycznego Ministerstwa: Skarbu Państwa, Gospodarki, Spraw Zagranicznych, Infrastruktury i Rozwoju Regionalnego, Środowiska oraz Urząd Regulacji Energetyki.

Kongres odbędzie się w Rzeszowie w dniach 14-16 października pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeszowa i Marszałka Województwa Podkarpackiego. Organizatorem wydarzenia jest Dziennik „Rzeczpospolita”. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły TVP Info, Gazeta Giełdy „Parkiet”, „Bloomberg Businessweek Polska”, Magazyn „Sukces” i Magazyn „Poland Today”, portal Rzeszow24.pl oraz P24.pl.
Rangę wydarzenia podkreślają także Partnerskie serwisy branżowe: energetykacieplna.pl, srodowisko.pl, elektroinzynieria.pl, gramwzielone.pl, elektroenergetyka.pl, gigawat.info, e-petrol.pl, inzynieria.com, psew.org.pl oraz odnawialne-firmy.pl.

Więcej na: ecoenergysummit.pl

ees2015-logo_bezR

22-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

o-przyszlosci-polskiej-energetyki-eco-energy-summit-w-rzeszowie-juz-w-pazdzierniku